De gezelligste tennisvereniging van Schipluiden

club enkel mix 2019 banner

Nieuwe banen en een nieuw Clubhuis?!

Tijdens de ALV bent u allen geïnformeerd over de noodzaak van een nieuw clubhuis en de renovatie van de huidige vier banen (zie ook de notulen op deze website). Voor onze club natuurlijk een megaoperatie, zeker omdat beide projecten zo ongeveer tegelijk uitgevoerd moeten worden.

Voor het project Nieuw Clubhuis hebben we inmiddels een bouwcommissie die met verve geleid wordt door Charles Boks. Het Pakket van Eisen (PvE) is, in overleg met ’t Kickertje, opgesteld en aan de hand van een aantal ontwerpen en aanbiedingen een keuze gemaakt voor HET Architectenbureau uit Naaldwijk. Zij ronden deze zomer het Detailontwerp af.

 

Zodra deze af is ontvangt u deze in een aparte nieuwsbrief. Heel erg nieuwsgierig? Kijk alvast hieronder voor een impressie.

Na afronding van het Detail Ontwerp volgt een fase van aanbesteding voor de bouw van het clubhuis.

Alvorens we de selectie gaan maken welke aannemer(s) de opdracht krijgen zullen we alle leden uiteraard uitnodigen voor een buitengewone ledenvergadering. Deze gaat plaatsvinden op 28 oktober en hiervoor krijgt u tijdig een officiële uitnodiging. Tijdens deze buitengewone ledenvergadering zullen tevens de renovatie van de huidige banen aan u worden voorgelegd, alsmede een totaal plan inclusief de (wijze van) financiering, juridische structuur en planning. Een datum om dus alvast in uw agenda te zetten!

Klik hieronder op de afbeeldingen voor een vergroting

bestaande lokatie                                     nieuwe lokatie

   CL_bestaand   CL_nieuw 

plattegrond                                     alle gevels

   CL_plattegrond   CL_gevels 

Het materiaal: EPDM Synthetische rubber, gelamineerd hout, polycarbonaat platen

  EPDM_synth_rubber  Gelamineerd_hout  Polycarbonaat

Het bestuur

Agenda

LTC-gala-kerstdiner
17-dec-2019 18:30

opentoernooi button

Bij LTC Keenenburg:pinnenLET OP: er kan alleen met PIN of met KNLTB pas betaald worden!

baan groen

De banen zijn bespeelbaar 

Banner Side
VERENIGING ALGEMEEN     ARCHIEF

Sportpark Keenenburg
Tiendweg 2
2636 HH  Schipluiden
Tel: 015-3808188

Bank: NL71RABO0358244803
KvK: 40398446

KNLTB: 28175

Privacyverklaring

Wie doet wat

Inloggen / uitloggen

Jaarkalender

Clubkampioenen

Operatie nieuw Clubhuis

Hoe het begon

Copyright © 2019. LTC Keenenburg Schipluiden

De foto's op deze website zijn gemaakt in de algemene verenigings sfeer voor en door onze leden. Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk toestemming voor plaatsing te vragen. Mocht er een foto of afbeelding op onze website staan waarvan u de rechthebbende bent dan kunnen wij deze voor u verwijderen. Stuur dan een bericht via het contactformulier en vermeld om welke foto het gaat.